האולם של הקריות - חגיגה מושלמת

מה חשוב לכם?
הרשו לנו לנחש מה חשוב לכם באירוע שלכם. קדם כל, שכל האוכל יהיה טרי איכותי וטעים, שהאורחים ייהנו מכל סלט ומכל מנה. שההגשה תהיה אסתטית מעוצבת ומושכת את העין. ושהאוכל יוגש בשפע ובאהבה.
אם אלו הדברים החשובים לכם, הגעתם למקום הנכון!!
אנו באולמי המשכן, דואגים לכם, ליצור לכם את חווית האירוע, כפי שאתם רוצים לחוות..
צוות "המשכן" בעל ניסיון של שנים רבות ביצירת חוויות אירועים מדהימות, מעניק שירות ברוחב לב, באדיבות ובקשב רב.
אנו מאמינים, כי לכל אחד יש את החלום הפנימי שלו, שהאירוע שלו יהיה "וואו", ולכן אנחנו מציעים לכם מגוון אפשרויות של סגנון אירוע. תוכלו לחגוג באולם הפנימי או במתחם החיצוני, תוכלו לקבל הגשת בופה או סביב שולחנות ערוכים. נכין עבורכם מנות קדירה, תנור או על האש, לפי דרישתכם. ניתן לערוך אירוע ברביקיו מפנק ועשיר במיוחד, דמיינו את האורחים שלכם נכנסים למתחם האירוע, וריח הצלי של האנטריקוט מורגש למרחוק.. עיצוב האולם דינמי, תוכלו לעצב כאוות נפשכם, וכמו כן להזמין שירותי הגברה, תאורה מיוחדת וכל מה שרק תבקשו...
לנו חשוב, שתקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים, ולכן אנו מזמינים אתכם לפגישה אישית עם מנהל האולם, כדי שתוכלו להתרשם, ולקבל את החלטתכם.
ליצירת קשר עם מנהל האולם, תוכלו להתקשר לטלפון: 058-3226-103.

כשרות אולמי המשכן
פיקוח הכשרות - כל צוות המטבח כולל אך ורק יהודים יראי שמים בלבד, וכל מוצרינו בכשרות מהודרת של הבד"צ, הירקות חסלט, והבשרים של בד"צ נוה ציון, בני ציון, יורה דעה או בית יוסף. מטבח האולם בפיקוחו ההדוק של בית ההוראה בית מרדכי ואסתר בנשיאות הגאון הרב משה פנירי שליט"א, ובראשות הרה"ג עידן ממן שליט"א, ראש המוסדות. כך שכל האורחים שלכם יכולים לסמוך בבטחה על כשרות האירוע שלכם.
ליצירת קשר עם בית ההוראה - 050-200-6526
למעוניינים, ניתן לערוך אירועים באולם עם קייטרינג יהלום, המציע שירותי קייטרינג בהכשר בד"צ יורה דעה.

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב, בואו לחגוג את האירוע שלכם באולמי המשכן, וליהנות מכל רגע..